PODUJATIA26.5.2018 | Redakcia

Druhá #naoravedobre talkshow Jakuba Ptačina a jeho priateľov

Po úspešnom štarte privíta Jakub Ptačin v Námestove ďalších výnimočných hostí.

Pozvanie do Námestova na Druhú #naoravedobre talkshow Jakuba Ptačina a jeho priateľov, ktorá sa bude konať 26. mája 2018 v Dome kultúry prijali títo skvelí hostia: 

  • Juraj ŠOKO Tabáček, ktorého môžete poznať zo seriálu Horná Dolná, jeho legendárnych stand upov a aj vďaka skupine 3T - Tri Tvorivé Tvory;
  • Ľudmila Kolesárová, marketingová manažérka organizácie Dobrý Anjel & nositeľka ocenenia Slovenka roka za svoj prínos nielen v charitatívnej oblasti; 
  • Tomi KID Kovács, majster sveta v profesionálnom boxe, ktorý počas amatérskej kariéry odboxoval vyše 220 zápasov;
  • a Viktor Devečka s Broňou Brtáňovou, ktorí stoja za značkou lyží vyrábaných neďaleko od nás, na Liptove - Forest Skis. Za ne vyhrali aj národnú cenu za dizajn. 

Lístky na #naoravedobre talkshow sa už míňajú, preto zbytočne s ich kúpou nečakajte. Okrem skvelo stráveného večera pri humore, ale i vážnejších témach, podporíte fungovanie nášho portálu naoravedobre.sk. 

Predaj lístkov prebieha v Dome kultúry v Námestove na mieste aj online. Určite nás nezabudni sledovať na Facebooku, kde sa o podujatí dozvieš najčerstvejšie informácie! 

 

Kto je Jakub Ptačin? 

Vďaka Jakubovi je tu aj náš portál, ktorý vznikol počas jeho iniciatívy Námestovo budúcnosti. Dizajnér a komunikačný fanatik so sklonmi k občianskej aktivite. Má doktorát z marketingu a časopis Forbes ho už niekoľkokrát zaradil medzi 30 pod 30 najtalentovanejších Slovákov.

Založil a vedie Studio Echt a medzi jeho klientov patria napríklad spoločnosti Adobe, Telekom, Sygic, Denník N, Finstat, Pricewise, O2 a mnohé ďalšie. S kamarátmi založil občianske združenie Backspace, ktoré má za sebou množstvo úspešných projektov a aktuálne svetovú konferenciu o dizajne By Design Conference. Startup Foretaster ho koncom roku 2012 doviedol až do Silicon Valley. V spolupráci so SME a O2 hľadal férových slovenských podnikateľov v dvoch sériách online seriálu. Občasne vystupuje aj ako stand-up komik. Je jedným z iniciátorov výzvy Slovensko.Digital a zakladateľ obchodu s dobrým pocitom Nosene

Klaster Orava
Stavebniny Grígeľ
TOPCAR
logo naoravedobre
© 2016 Naoravedobre.sk   •   Technickú prevádzku zabezpečuje DSI DATA s.r.o.