PODUJATIA20.1.2018 | Redakcia

Prvá #naoravedobre talkshow Jakuba Ptačina a jeho priateľov

Náš rodák a jeden z iniciátorov portálu naoravedobre.sk Jakub Ptačin privíta v prvej časti jeho talkshow vzácnych hostí.

Pozvanie do Námestova prijali Matej “SAJFA” Cifra s manželkou Veronikou, tréner majstrov sveta z Göteborgu Ján Filc a pani Eva Mosnáková, ktorá prežila holokaus aj nepriazeň komunistického režimu.

Živá hudba, atraktívne rozhovory, Sajfov standup, ale aj príbehy inšpiratívnych Oravcov. Všetko počas jedného sobotného večera plného zábavy, ale aj dôležitých tém. 

Lístky na  #naoravedobre talkshow môžu byť ideálny vianočný darček a ich kúpou podporíte aj fungovanie nášho portálu naoravedobre.sk :) Kapacita je obmedzená - predaj sa začína 1.12.2017 v Dome kultúry v Námestove a aj online. Sleduj nás na facebooku, aby ti nič neušlo!


Kto je Jakub Ptačin? 

Vďaka Jakubovi je tu aj náš portál, ktorý vznikol počas jeho iniciatívy Námestovo budúcnosti. Dizajnér a komunikačný fanatik so sklonmi k občianskej aktivite. Má doktorát z marketingu a časopis Forbes už niekoľko krát zaradil medzi 30 pod 30  najtalentovanejších Slovákov.

Založil a vedie Studio Echt a medzi jeho klientov patria napríklad spoločnosti Adobe, Telekom, Sygic, Denník N, Finstat, Pricewise, O2 a mnohé ďalšie. S kamarátmi založil občianske združenie Backspace, ktoré má za sebou množstvo úspešných projektov a aktuálne svetovú konferenciu o dizajne By Design Conference. Startup Foretaster ho koncom roku 2012 doviedol až do Silicon Valley. V spolupráci so SME a O2 hľadal férových slovenských podnikateľov v dvoch sériách online seriálu. Občasne vystupuje aj ako stand-up komik. Je jedným z iniciátorov výzvy Slovensko.Digital a zakladateľ obchodu s dobrým pocitom Nosene. 

 

 

Hern Námestovo
Hern Námestovo
X-sport bike
Tlačiareň Kubík
Domatra
logo naoravedobre
© 2016 Naoravedobre.sk   •   Technickú prevádzku zabezpečuje DSI DATA s.r.o.