PODUJATIA14.3.2019 | Dominika Poláčiková

Urobte odvážny K.R.O.K vo svojom živote

Už po šiestykrát prichádzajú do Domu kultúry v Trstenej osobnosti, ktoré sa vo svojom živote nebáli urobiť správny a odvážny krok a počas inšpiratívneho večera sa pokúsia motivovať svojim príbehom prítomných účastníkov.

 

Na konferencii K.R.O.K., ktorá sa uskutoční 14. marca 2019o 18:00,  vystúpi napríklad slovenský herec Juraj Bača. Ten okrem iného získal ocenenie Nadácie Pontis za TOP slovenského sociálneho inovátora pre prácu mimo svojho zamestnania a je tiež spoluzakladateľom občianskeho združenia Myšlienka. Jej cieľom je meniť svet okolo seba k lepšiemu a pretaviť tak dobré nápady a myšlienky do skutkov, ktoré budú hovoriť za nich.

 

Svojím príbehom inšpiruje aj Marián Čaučík - spoluzakladateľ Hnutia kresťanských spoločenstiev detí eRko a riaditeľ Dobrej noviny na Slovensku či Katarína Hutyrová - spoluzakladateľka "sekáča" NOSENE, ktorá sa nebojí búrať stereotypy nakupovania z druhej ruky, šíri myšlienku Módnej Revolúcie a tak pomáha aj ľuďom v núdzi. 

"Teším sa na hostí, ktorí aj tento rok prinesú určite nové pohľady, inšpiráciu a motiváciu. Teším sa na ich príbehy a verím, že v nás zanechajú emóciu a odvahu urobiť KROK do nových vecí," vyjadrila nadšenie organizátorka Martina Šoltésová. Hostia sú z rôznych profesijných oblastí, preto organizátori veria, že si na svoje príde naozaj každý.

Lístky na konferenciu si záujemcovia môžu zakúpiť v Sinaj City Hub v Trstenej, alebo priamo na mieste konania.

 

Klaster Orava
Stavebniny Grígeľ
logo naoravedobre
© 2016 Naoravedobre.sk   •   Technickú prevádzku zabezpečuje DSI DATA s.r.o.