ČLÁNKY25.10.2018 | Dominika Poláčiková

Atmosféra skutočného gospelu na jedinečnom workshope

Unikátne hudobné podujatie Gospel workshop bude tento rok v dňoch 9. – 11. novembra 2018 pod vedením britského dirigenta Colina Vassella.

"Úžasný víkend, nové spevácke skúsenosti, veľa nových priateľov a úžasných ľudí z rôznych častí Európy. Vynikajúci lektor, spevák a dirigent, ktorý miluje to, čo robí. Jeden z najkrajších víkendov, aký som vo svojom živote zažila," opisuje svoje pocity Janka, účastníčka minulého ročníka.

Trojdňové hudobné podujatie nielen pre aktívnych spevákov a zboristov, ale pre všetkých, ktorí radi spievajú a chcú na svojom prejave pracovať a pritom zažiť niečo nové už po šiestykrát organizuje V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže v spolupráci s mestom Trstená.

Zdroj: Gospel Workshop 

Účastníci sa počas jedného víkendu stávajú súčasťou veľkého zboru. Pod vedením britského dirigenta, odborníka a skúseného lektoraColina Vassella speváci nacvičia gospelové piesne a spoločne vytvoria jeden originálny spevokol.

Podujatie vyvrcholí v nedeľu 11. novembra 2018o 18:00 hod v Dome kultúryv Trstenej, záverečným Galakoncertom, ktorý je otvorenýpre verejnosť.

Prihlasovanie pre účastníkov speváckeho zboru je možné do 4. novembra 2018. Prihlasovací formulár a bližšie informácie sú uvedené na webovej stránke www.ozviac.sk. Viac informácií o lektoroch, atmosfére a priebehu predchádzajúcich ročníkov nájdete na www.gospelworkshoptrstena.sk. 

Dominika Poláčiková

logo naoravedobre
© 2016 Naoravedobre.sk   •   Technickú prevádzku zabezpečuje DSI DATA a.s.