ČLÁNKY01.01.2018 | Redakcia

Majte ten najkrajší rok 2018!

Aj redakcia nášho portálu sa pridáva k novoročným prianiam.

Rok 2017 bol výnimočný. Aj keď niečo priniesol a iné zas zobral, každý z jeho dní stál za to. Počas ostatných mesiacov sme sa venovali tomuto portálu, ktorý si nás doslova podmanil. Ďakujeme vám, že ste jeho čitateľmi a že ho svojím záujmom podporujete. Tešíme sa na rôzne ďalšie témy, ktoré vám budeme prinášať v roku 2018. A čo vám do ďalšieho roka prajeme? To si prečítajte nižšie. 

P. F. 2018! 

 

Aby ste mali Nový rok lepší ako ten minulý a horší ako ten budúci. Viac tolerantný, viac odvážny a viac láskavý.

Jakub Ptačin, Námestovo (Bratislava), spolutvorca portálu

 

 

 

 

Našim čitateľom prajem do Nového roku hlavne veľa zdravia, šťastia a lásky a nech sú stále obklopení dobrými ľuďmi. Stojí pred nami 365 nových príležitostí, tak verím, že s nimi všetci vynaložíme čo najlepšie.

Lucia Raticová, Rabča (Bratislava), content manager

 

 

 

V roku 2018 Vám želám, aby ste zažili množstvo skvelých podujatí a výletov. Zároveň prajem veľa zdaru všetkým proaktívnym ľuďom pri organizácií podujatí a aktivít, ktoré posúvajú náš región vpred.

Maroš Ľuba, Lomná (Bratislava), obchod 

 

 

 

O osmičkových rokoch sa v dejinách zvykne hovoriť ako o revolučných rokoch. Želám Vám, aby ten nastupujúci osmičkový, priniesol do vašich životov, rodín, vzťahov revolúciu v tom najlepšom slova zmysle, ktorej výsledkom bude láska, pokoj a radosť. A samozrejme, nech Vám je s nami aj naďalej nielen dobre, ale lepšie a najlepšie... inšpirujúco.     

Viktória Norisová, Bobrov (Bratislava), redaktorka

 

 

Prajem všetkým veľa krásnych zážitkov nielen na Orave a nech Vás všetky elektronické zariadenia poslúchajú. :)

Michal Hadár, Bobrov, programátor

 

 

 

 

Našim čitateľom prajem do nového roku 2018 veľa lásky, porozumenia, šťastia a zdravia. Nech majú túžbu a odhodlanie plniť si svoje sny, využiť každú minútu dňa, robiť radosť ostatným ľuďom, odpúšťať a nebáť sa milovať. Pretože to najdôležitejšie, čo nám v živote treba, je láska. Tej nie je nikdy dosť.

Dominika Poláčiková, Trstená, redaktorka

 

 

Nášmu regiónu a všetkým, ktorí sa podieľajú na jeho fungovaní, želám úžasný nový rok plný kreatívnych nápadov a myšlienok, ktoré ho posunú zas o krok vpred. Našim čitateľom prajem, aby sa v ňom cítili dobre a tým, ktorí sme odcestovaní, aby sme sa doň stále radi vracali a s hrdosťou používali heštag #naoravedobre. 

Milan Chudoba, Námestovo (Praha), Visual Designer

 

 

Všetkým nám prajem, aby sme boli vďační. Vďační za včerajšok, za svoje okolie i za to nádherné prostredie, ktoré tu máme. Prajem nám okrem zdravia a šťastia, aj pokoj a radosť do ďalších dní. Aby sme si o 365 dní mohli povedať, že na tento rok tak skoro nezabudneme. 

Eva Fačková, Dolný Kubín (Bratislava), redaktorka

 

 

Redakcia

logo naoravedobre
© 2016 Naoravedobre.sk   •   Technickú prevádzku zabezpečuje DSI DATA a.s.