ČLÁNKY01.01.2019 | Redakcia

Redakcia Na Orave dobre: Nech je rok 2019 lepší ako tie ostatné!

Aj my, redakcia Na Orave dobre, sa pripájame k novoročným prianiam a veríme, že spomínate na rok 2018 v dobrom. A ak aj nie, stále nám ostáva nádej, že rok 2019 bude ešte lepší.

V prvom rade by sme sa vám všetci spolu chceli poďakovať za to, že ste našimi čitateľmi a tiež za vašu obrovskú podporu. Veď predsa, aj vy nám pomáhate tvoriť celý tento portál. Či už svojou spätnou väzbou alebo rozličnými tipmi na výlety alebo rozhovory. Jednoducho ďakujeme, že spolu s vami môžeme ukazovať svetu, že je naozaj #naoravedobre. A to, čo vám prajú členovia redakcie si môžete prečítať nižšie. ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2019!

 

 Do nového roka prajem všetkým veľa zdravia, energie a správnych krokov, ktoré sú potrebné k naplneniu svojich cieľov. Zažite krásny rok s vašimi blízkymi. Zažite s nami #naoravedobre.

Tomáš Balák, vedúci portálu 

 

  

 

V roku 2019 uplynie 30 rokov, ako si možno i mnohí z vás na námestiach vyštrngali slobodu, nielen pre seba, ale i pre nás všetkých. Ďakujem vám za to a želám nám všetkým, aby sme sa vedeli vždy odvážne postaviť zlu a za slobodu, ktorú sme dostali zodpovedne využiť.

Viktória Norisová, editorka & redaktorka

 

 

 

 Nový rok prináša nové možnosti. Aj našim čitateľom prajem veľa možností na realizáciu svojich snov. No hlavne veľa lásky, zdravia, šťastia a Božieho požehnania. A ešte jedno, neočakávajte veľké veci, pretože veľké veci začínajú práve tými malými. Krásny rok 2019!

Dominika Poláčiková, redaktorka

 

  

 

Všetkým čitateľom želám nezabudnuteľný rok 2019. Nech sa nezabúdajú každý deň smiať a rozdávať radosť okolo seba. Však s úsmevom na perách ide všetko v živote (na Orave) dobre, lepšie, najlepšie.

Adela Holubčíková, redaktorka

 

 

 


Prajem vám, nech je Dvetisícdevätnásty plný života! Nech vás pády nepoložia a víťazstva zbytočne nevyvyšujú nad druhých. Aby sa búšenie srdca z nedočkavosti premenilo na rytmus radosti z dočkaného. A nech máte okolo seba ľudí, ktorí vás majú úprimne radi. A tiež veľa iného. Pre vás dobrého.

Michaela Ondríková, redaktorka

 

 

Želám Ti, drahý čitateľ, aby si si pri čítaní článkov, blogov, či pozeraní vlogov čoraz viac uvedomoval, v akom krásnom kraji žijeme. Nech je aj náš portál prameňom, kde sa zlievajú všetky krásy Oravy aj vďaka všetkým čitateľom, ktorí posielajú tipy, či postujú fotky na Instagram. Veď koniec koncov, tvoríme ho všetci.

Terez Prielomková, redaktorka

 

 

Vďaka projektu Na Orave dobre si tento región zamilovávam každým dňom viac a viac. Prajem nám všetkým, aby nám tu bolo dobre. A aby sme sa k sebe pekne správali, mali sa radi a tešili sa z každej krásoty okolo seba. 

Eva Fačková, sociálne siete & redaktorka 

Redakcia

logo naoravedobre
© 2016 Naoravedobre.sk   •   Technickú prevádzku zabezpečuje DSI DATA a.s.