Wellness

Oravský háj


Informácie o aktivite

Komplex Oravský Háj Garden Hotel & Resort je situovaný uprostred pokojnej krajiny Oravy v malebnej dedinke Brezovica. Hosťom ponúka neopakovateľné zážitky a krásnu prírodu.

V areáli môžete nájsť multifunkčné športové ihrisko, či fitness centrum. Môžete si tu zahrať biliard a stolný tenis, relaxovať pri rybolove v rybníku rezortu. Ak máte radi jazdu na koni, môžte si tu zajazdiť v päťhektárovom území. Sauna je k dispozícii za poplatok. Nájdete tu aj požičovňu bicyklov.

Komplex pozostáva zo šiestich rustikálnych domov obklopených veľkou, dobre udržiavanou záhradou. Všetky izby majú výhľad a sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou. Každá ubytovacia jednotka má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a niektoré majú aj balkón.

Súčasťou reštaurácie, ktorá sa nachádza v hlavnej budove, sú letná terasa a zimná záhrada.  V teplejšom období môžete využívať aj vybavenie na grilovanie.

Oravský Háj sa achádza päť minút jazdy autom od zjazdoviek Brezovica. Na výlety do hôr Skorušiná sa môžete vydať priamo z hotela. Mesto Trstená je vzdialené 6 km. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Dôležité informácie


LokalitaBrezovica
VstupnéZobraziť
Otv. hodiny Reštaurácia: 07:30 – 23:00
ParkovanieZadarmo, v areáli rezortu
Webstránkawww.oravskyhaj.sk
Súradnice49.3481523 19.662409

Mohlo by vás zaujímať

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave


Neprehliadni na portáli

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave