Zážitky

Kinderland

1h a viac

Trvanie

Základný (dieťa): 5€

Vstupné

Informácie o aktivite

Kinderland je detské centrum, ktoré každodenne spríjemní voľný čas deťom a tiež rodičom. Ponúka množstvo atrakcií pre najmenších a zároveň príjemný oddych pre rodičov v kaviarni. 

Areál ej rozdelený do šestich zón s rôznymi zujímavými atrakciami.

FUN ZÓNA - detské interiérové ihrisko, v ktorom môžu deti objavovať svet fantázie v 13 m vysokej veži s výhľadom na celé Námestovo. Môžu sa šmýkať na tobogáne a svoje sily premerať na preliezkových zónach.

JUMP ZÓNA –je vybavená basketbalovým košom. Jumperov poteší, penová jama s lezeckou stenou.  Raz do mesiaca tím Kinderlandu organizuje večernú Jump párty so skvelými trénermi a hudbou. 

5D a 9D CINEMA – 5D kino spája unikátny zážitok z 3D obrazu, pohybujúce sa sedačky, špeciálne efekty a vietor vo vlasoch, čo zaručene zanechá nezabudnuteľný zážitok z ponúkaných filmov. Pocit z obrazu je umocnený zrýchlením, stúpaním, či voľným pádom prostredníctvom pohyblivých sedadiel. Kapacita kina je deväť miest, zážitok z deja je preto ešte silnejší. V ponuke kina je cesta za pravekými dinosaurami, do divokej džungle, nekonečného vesmíru alebo bláznivá a nebezpečná jazdu horskou dráhou. Jeden film trvá 3 -10 minút.

FIT ZÓNA –  program rôzných cvičení pravidelne sa konajú workshopy športov na rôznené témy, k dispozícii je aj výživový poradca.

EVENTY A TEAMBUILDINGY – Kinderland je obľúbeným a originálnym miestom pre rôzne firemné akcie, teambuldingy a ďalšie podujatia. Skákanie na trampolínach, bowling, 5D a 9D cinema je zážitok, ktorý odbúrava zábrany a odľahčuje atmosféru pod dohľadom profesionálnych inštruktorov.

GAME ZÓNA – kútik s detskými hracími automatmi a simulátormi.

Dôležité informácie


LokalitaNámestovo
Vstupné Základný (dieťa): 5€ / Zobraziť
Trvanie1h a viac
Otv. hodiny Od 9.00 – do 20.00
ParkovanieParkovisko pri Kinderlande
Webstránkawww.kinderlandno.sk/
Súradnice49.41374 19.48774

Mohlo by vás zaujímať

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave


Neprehliadni na portáli

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave