Zimné športy

Ski Krušetnica

1,5 km zjazdoviek

Dĺžka trasy

Celodenný skipas: 24 €

Vstupné

Informácie o aktivite

Lyžiarske stredisko Ski Krušetnica ponúka dve zjazdovky s dĺžkou 1500 metrov a 4 sedačkovou lanovkou. Jedna z nich je pre začiatočníkov, druhá stredne náročná. Svahy sú pravidelne technicky
upravované a ponúkajú lyžiarom či snowboardistom príjemnú jazdu.

Milovníkom lyžovania ponúka denné i večerné lyžovanie, možnosť uskladnenia lyží do bezpečnostných skriniek ako aj požičovňu lyžiarskej výstroje a ski servis. Súčasťou lyžiarskeho strediska je aj lyžiarska škola, ktorá sa každoročne teší čoraz vyššej návštevnosti.

Areál lyžiarskeho strediska ponúka návštevníkom možnosť ubytovania v penzióne Pohoda alebo v troch nových chatkách s výhľadom na oravskú prírodu. Voľný čas si môžete spríjemniť návštevou bazéna, sauny, bowlingu, v letnom období je k dispozícii tenisový kurt. V reštaurácii, ktorá sa nachádza na prízemí penziónu, si môžete vybrať z bohatej ponuky jedál, vrátane denného menu a špecialít oravskej kuchyne.  

Súčasťou reštaurácie je aj zimná záhrada a bar. V prípade potreby uzavretej spoločnosti je možnosť variabilne oddeliť akúkoľvek časť reštaurácie. Areál disponuje aj novovybudovanou sálou, ktorá počas zimných mesiacov slúži ako reštaurácia pre lyžiarov. Pre rodiny s deťmi je pripravený aj malý detský kútik.

Dôležité informácie


LokalitaKrušetnica
Vstupné Celodenný skipas: 24 € / Zobraziť
Otv. hodiny Denné lyžovanie: 9:00 - 16:00, večerné: 17:00 - 21:00
ParkovanieV stredisku bez poplatku
Webstránkawww.pohodakrusetnica.sk/
Sezónna aktivitaáno

Mohlo by vás zaujímať

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave


Neprehliadni na portáli

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave